Relacje z warsztatów
Wawerskie sobótki artystyczne - motto stanowiska "instrumenty muzyczne"   Wieża Babel jako symbol nieporozumienia - zajęcia dla dzieci z klasy trzeciej szkoły podstawowej
 
23 września w ramach "Wawerskich sobótek artystycznych" p.t. "Śpiewaj, maluj, tańcz" organizowanych przez Centrum Handlowe Ferio mogłam pokazać dzieciom jak stworzyć swoje własne instrumenty muzyczne ale także zaprezentować kilka swoich umiejętności. Przeczytajcie i zobaczcie co działo się na moim muzycznym stoisku.   27 października odbyły się moje kolejne warsztaty atrelotowe, których celem było wytłumaczenie dzieciom skąd biorą się nieporozumienia, co to jest dialog i jak należy go przeprowadzić, aby zrozumieć i wysłuchać drugą osobę oraz samemu zostać wysłuchanym i zrozumianym.
     
     
Puzzle moich marzeń - warsztaty artelotowe    Zimowy łapacz snów - warsztaty ogólnorozwojowe dla dzieci w ramach akcji "Zima w mieście" 
 
Marzenia warto mieć i dążyć do ich spełnienia, nawet jeśli, na pierwszy rzut oka, wydają się nierealne. 27 listopada w Domu Kultury w Falenicy odbyły się moje kolejne artelotowe warsztaty, na których dzieci odkrywały swoje marzenia.   Zima trwa. Choć pozbawione śniegu parki i chodniki miejskie wcale jej nie przypominają. Niemniej jednak, w czasie ferii Dom Kultury w Falenicy zorganizował dzieciom zajęcia. Moje warsztaty odbyły się 20 stycznia a tematem przewodnim był "Zimowy łapacz snów".
     
     
Dzień Ziemi – okazja, aby uświadomić dzieciom jak ważne jest dbanie o środowisko, w którym żyjemy    
 
Moje kolejne artelotowe warsztaty odbyły się pod hasłem „Dnia Ziemi”, ponieważ właśnie w kwietniu obchodzone jest to niezwykle ważne dla każdego z nas święto. Pod słonecznym niebem zgromadziło się dziesięcioro dzieci. Przeczytaj jaki był cel i jak przebiegały warsztaty.