Aktualności

Dzień Ziemi – okazja, aby uświadomić dzieciom jak ważne jest dbanie o środowisko, w którym żyjemyMoje kolejne artelotowe warsztaty odbyły się pod hasłem „Dnia Ziemi”, ponieważ właśnie w kwietniu obchodzone jest to niezwykle ważne dla każdego z nas święto. Pod słonecznym niebem zgromadziło się dziesięcioro dzieci. Przeczytaj jaki był cel i jak przebiegały warsztaty.

Zapraszamy na zajęcia artelotowe do Domu Kultury w Falenicy w każdą sobotę. O dacie kolejnych warsztatów przeczytasz w Terminarzu!

Zima trwa. Choć pozbawione śniegu parki i chodniki miejskie wcale jej nie przypominają. Niemniej jednak, w czasie ferii Dom Kultury w Falenicy zorganizował dzieciom zajęcia. Moje warsztaty odbyły się 20 stycznia a tematem przewodnim był "Zimowy łapacz snów".

Marzenia warto mieć i dążyć do ich spełnienia, nawet jeśli, na pierwszy rzut oka, wydają się nierealne. 27 listopada w Domu Kultury w Falenicy odbyły się moje kolejne artelotowe warsztaty, na których dzieci odkrywały swoje marzenia.

27 października odbyły się moje kolejne warsztaty atrelotowe, których celem było wytłumaczenie dzieciom skąd biorą się nieporozumienia, co to jest dialog i jak należy go przeprowadzić, aby zrozumieć i wysłuchać drugą osobę oraz samemu zostać wysłuchanym i zrozumianym.

23 września w ramach "Wawerskich sobótek artystycznych" p.t. "Śpiewaj, maluj, tańcz" organizowanych przez Centrum Handlowe Ferio mogłam pokazać dzieciom jak stworzyć swoje własne instrumenty muzyczne ale także zaprezentować kilka swoich umiejętności. Przeczytajcie i zobaczcie co działo się na moim muzycznym stoisku.

Cześć. Mam na imię Ola i chciałabym serdecznie zaprosić Ciebie drogi rodzicu, opiekunie oraz Ciebie młody przyjacielu do odkrycia czym są Arteloty. Ale najpierw pozwól, że Ci się przedstawię :).